Skuteczne odchudzanie z tabletkami CGA800

Skuteczne odchudzanie z tabletkami CGA800

Zielona kawa to ziarna kawowca, które nie zostały poddane procesowi palenia. O odchudzających właściwościach zielonej kawy robi się coraz głośniej. Czy warto spróbować suplementów opartych na tym składniku? Co i jak odchudza w zielonej kawie?

Producent suplementów z zieloną kawą obiecuje szybką i trwałą utratę zbędnych kilogramów. Suplement diety oparty jest na naturalnie występujących składnikach, przeszedł wiele badań klinicznych i uzyskał wiele certyfikatów. Na polskim rynku sprzedawany jest bez recepty. Dodatkowo w razie braku efektów bądź satysfakcji z przebiegu kuracji, producent oferuje zwrot pieniędzy. Warto?

Zielona kawa zawiera przynajmniej dwie substancje o potwierdzonym działaniu odchudzającym – kwas chlorogenowy i kofeinę. Kwas chlorogenowy znany jest ze swoich zdolności do hamowania apetytu, zmniejszania poziomu cukru we krwi, stymulowania procesu lipolizy oraz hamowania absorpcji kwasów tłuszczowych z pożywienia. Z kolei kofeina to składnik wielu innych odchudzających suplementów – z uwagi na to, że pobudza organizm i przyspiesza jego metabolizm. Przełomowe okazało się połączenie tych dwóch składników: kwasu chlorogenowego i kofeiny. Zielone ziarna kawy mają najwyższą zawartość kwasu chlorogenowego, stąd ich silne działanie odchudzające.

Zielona kawa działa wieloetapowo: na początku przyspiesza metabolizm. Następny krok to zwiększenie tempa rozkładu tkanki tłuszczowej i zahamowanie wchłaniania tłuszczów. Obniżenie zawartości cukru we krwi również wpływa korzystnie na utratę wagi. Stwierdzono, że kwas chlorogenowy skutecznie zmniejsza apetyt i obniża poziom cholesterolu we krwi. Stosowany regularnie wprowadza organizm w tryb ciągłego spalania tłuszczu.

Suplementy z ekstraktem zielonej kawy dostępne są na stronach internetowych oficjalnych dostawców bez recepty.

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org